Jakub Bania - O Mnie

Nazywam się Jakub Bania, jestem hipnotyzerem i certyfikowanym hipnoterapeutą (NGH, OMNI™), który używa technik hipnozy w pracy terapeutycznej.

Kim jestem?

Nazywam się Jakub Bania, jestem hipnotyzerem i Certyfikowanym Hipnoterapeutą (NGH, OMNI™), który używa technik hipnozy w pracy terapeutycznej, by pomagać innym osobom zmienić emocje, nawyki i myśli utrudniające codzienne życie.

Pomagam dorosłym w wieku 16-40 lat przezwyciężyć problemy i ograniczenia natury psychicznej, aby mogli bez przeszkód rozwijać się prywatnie i zawodowo, zwiększając swoją jakość życia, bez poświęcania dużych ilości czasu na frustrującą walkę z problemem i wieloletnie terapie.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które posiadłem ucząc się hipnozy - techniki komunikacji z umysłem podświadomym, współpracując z drugim człowiekiem, potrafię wpłynąć na głęboką i zmieniającą życie zmianę na lepsze. Moją motywacją do działania jest natura poznawcza człowieka – dążę, by odkrywać nieznane i zrozumieć mechanizmy rządzące naszym codziennym zachowaniem, pomagając innym w praktycznej zmianie!

Hipnoza Profesjonalna

Metody, których używam jako jedyny proces hipnoterapii na świecie otrzymał certyfikację ISO:9001 - oznacza to, że sposób w jaki przeprowadzana jest terapia, ma potwierdzoną skuteczność i powtarzalność! Każdego dnia ponad 6000 wykwalifikowanych hipnoterapeutów na 7 kontynentach używa tego nowoczesnego podejścia do hipnozy, efektywnie pomagając innym pozbyć się problemów natury psychosomatycznej!

Wybierając OMNI wybierasz specjalistów wykwalifikowanych w używaniu hipnozy jako technik do pracy terapeutycznej, którzy gwarantują Ci profesjonalne podejście - tak dalekie od szamanizmu i znachorstwa.

Kwalifikacje

Jestem Certyfikowanym Hipnoterapeutą i członkiem dwóch największych i najważniejszych organizacji na świecie, kontrolujących jakość kształcenia i używania hipnozy w warunkach profesjonalnych: NGH (Międzynarodowy Cech Hipnotyzerów) oraz OHTC (OMNI™ Hypnosis Training Center).

Kształcąc się jako hipnoterapeuta, brałem udział w specjalistycznych szkoleniach, fachowych kursach i studiowałem pracę najlepszych hipnoterapeutów, zdobywając zarówno wiedzę z zakresu praktycznej terapii, współpracy z drugim człowiekiem oraz wykorzystania hipnozy jako narzędzia do pomocy innym.

Kształciłem się od najlepszych w Polsce, m.in.:

Michał Cieślakowski - Hipnoterapeuta / Trener hipnozy (Specjalista Snu i Śnienia, Specjalista Transów Głębokich)

Paweł Abramczyk - Hipnoterapeuta / Psycholog (Specjalista Terapii Uzależnień)

Jakub Mikus - Hipnoterapeuta / Trener hipnozy (Specjalista od Hipnozy Konwersacyjnej)

Studiowałem pracę i wykorzystuję podejście do terapii takich osób jak:

Dave Elman - hipnoza dyrektywna, podejście 'elmanowskie'

Gerald Kein - ojciec założyciel OMNI, najpopularniejszej obecnie szkoły hipnozy profesjonalnej

oraz: Stephen Parkhill, Roy Hunter, Jørgen Rasmussen, Gil Boyne...

certyfikat hipnoza ngh certyfikat hipnoza omni

Moja historia

Na hipnozę trafiłem zupełnie przez przypadek – był to pewien impuls lub intuicja, która aż do dzisiaj daje mi motywacje i energie do działania w pracy z drugim człowiekiem.

Początki zainteresowania hipnozą sięgają mojej przygody ze Świadomym Śnieniem - metodą, polegającą na uzyskaniu świadomości i określonej kontroli nad snem. Włożyłem mnóstwo wysiłku w pracę ze swoim umysłem, by go poznawać, lepiej odkrywać i wykorzystywać jego możliwości dla własnego rozwoju, co skutkowała dobrą zabawą w postaci kontroli snów.

Doskonaląc metody, przeczytałem, że hipnoza jest skuteczną metodą na programowanie dobrych nawyków i jest pomocna w kontroli takich funkcji jak wstawanie, lepsze zasypianie i kontrola samego siebie. Pojechałem wtedy na moje pierwsze warsztaty związane z hipnozą i doświadczyłem po raz pierwszy w życiu fenomenów transu hipnotycznego: amnezji hipnotycznej, śpiączki (stan Esdaila) oraz wielu innych ekscytujących sugestii, które można by powiedzieć, uświadomiły mnie, jak wiele kryje się wewnątrz nas.

By dotrzeć do poziomu, gdzie profesjonalnie zajmuje się hipnozą i zmianą terapeutyczną, zacząłem od rozwoju osobistego i rozwiązania swoich własnych konfliktów wewnętrznych. Używając technik poznanych na warsztatach i szkoleniach, szybko przekonałem się o możliwościach hipnozy i zacząłem poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.

Czego możesz ode mnie oczekiwać?

Współpracując, nie będę dla Ciebie nauczycielem czy guru, który mówi Ci, co masz robić – jestem kimś w formie przewodnika, który pomoże Ci wykonać niezbędne kroki do głębokiej zmiany, na którą jeśli pozwolisz się szczerze otworzyć, zobaczysz niesamowite efekty w postaci odzyskania kontroli nad obszarami życia, które do tej pory sprawiały Ci problemy.

Hipnotyzując setki ludzi, wpływam na niesamowite, terapeutyczne zmiany: uwolnienie emocji odpowiedzialnych za lęki i fobie, szczere przebaczenie drugiej osobie, skutkujące piękną zmianą w relacjach z partnerem, jak i również rozwiązania mnóstwa konfliktów wewnętrznych, gdy dwie części rozrywały w przeciwne strony, powodując frustracje i mnóstwo stresu.

Mówiąc prosto – nie dostaniesz panaceum na Twój problem. Dostaniesz skuteczną i bezpieczną technikę, która jeśli szukasz sposobu do zmiany, a nie motywacji, nareszcie pozwoli Ci w końcu pozbyć się tego, co tak bardzo Ci przeszkadza!

Sukcesy klientów

Wśród moich klientów mogę wyróżnić przedsiębiorców, biznesmenów, aktorów, jak i studentów, mężów, żony – którzy mają jedną rzecz wspólną: szukają pomocy, by zmienić swoje życie i pozbyć się ograniczeń, tworzonych przez ich emocje, myśli lub nawyki.

Opinie, które dostaje po wspólnej pracy, zawsze są z perspektywy kilku tygodni lub miesięcy po zakończonej współpracy – każda taka opinia daje mi pewność i satysfakcje dobrze wykonanego zadania i umacnia moich klientów w przekonaniu, że są w stanie się zmienić!

Najlepszą opinią o mnie jest bardzo często powtarzanie przez moich klientów stwierdzenie: "szkoda, że tak późno trafiłem na Ciebie i hipnozę…"

jakub bania hipnoza jakub bania michal cieslakowski

Hipnoza i Hipnoterapia Profesjonalna

Jako specjalista hipnoterapeuta, poza indywidualną pracą z klientami, prowadzę wewnętrzne spotkania szkoleniowe dla terapeutów, psychologów, coachów, praktyków i innych w grupie OMNI Hypnosis Polska.

Udzielam się również publicznie jako mówca, jestem zapraszany przez organizacje i podmioty naukowe na wydarzenia ściśle związane z ludzką psychiką.

Współpracując z mediami jako ekspert - dbam o wizerunek profesjonalnej hipnozy wolnej od stereotypów, która jest wysoce skuteczna w pracy z psychosomatyką.

Skontaktuj i dowiedz się, jak mogę Ci pomóc