Jakub Bania - O Mnie

Nazywam się Jakub Bania, jestem hipnotyzerem i certyfikowanym hipnoterapeutą (NGH, OMNI™), który używa technik hipnozy w pracy terapeutycznej.

Kim jestem?

Nazywam się Jakub Bania, jestem hipnotyzerem i certyfikowanym hipnoterapeutą (NGH, OMNI™), który używa technik hipnozy w pracy terapeutycznej, by pomagać innym osobom zmienić emocje, nawyki i myśli utrudniające codzienne życie.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które posiadłem ucząc się hipnozy - techniki komunikacji z umysłem podświadomym, współpracując z drugim człowiekiem, potrafię wpłynąć na głęboką i zmieniającą życie zmianę na lepsze. Moją motywacją do działania jest natura poznawcza człowieka – dążę, by odkrywać nieznane i zrozumieć mechanizmy rządzące naszym codziennym zachowaniem, pomagając innym w praktycznej zmianie!

Moja historia

Na hipnozę trafiłem zupełnie przez przypadek – był to pewien impuls lub intuicja, która aż do dzisiaj daje mi motywacje i energie do działania w pracy z drugim człowiekiem.

By dotrzeć do poziomu, gdzie profesjonalnie zajmuje się hipnozą i zmianą terapeutyczną, zacząłem od rozwoju osobistego w celu rozwiązania własnych konfliktów wewnętrznych – używając technik poznanych na jednym z warsztatów, szybko przekonałem się o możliwościach hipnozy i zacząłem poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Dążąc do celu, brałem udział w wielu szkoleniach, kursach i studiowałem wiedzę od najlepszych hipnoterapeutów, zdobywając zarówno wiedzę o pracy z drugim człowiekiem, jak i o skutecznej i szybkiej zmianie.

Dzięki zainteresowaniu się hipnozą około 2013 roku, jej nauce od połowy 2014, do teraz, gdzie w 2016 roku profesjonalnie zacząłem pracę z drugim człowiekiem, jestem certyfikowany przez najważniejszą i najstarszą organizację kontrolującą jakość nauczania hipnozy i hipnoterapii (NGH) oraz uzyskałem certyfikację ośrodka OMNI Hypnosis Traning Center – który jako jedyny może pochwalić się standardem pracy z hipnozą, wykorzystywanym przez około 6000 terapeutów na 7 kontynentach, mogących promować się profesjonalną hipnozą, nowoczesnym podejściem i nastawioną na efekty pracą hipnoterapeutyczną.

Nie jestem lekarzem lub psychoterapeutą - zajmuje się pracą tzw. 'changework', czyli praktycznym wykorzystaniem wiedzy i teorii o zasadach naszego funkcjonowania oraz działania umysłu, oraz umiejętnego jej zastosowania do pracy terapeutycznej z drugim człowiekiem, wybierając hipnozę jako technikę do pracy.

certyfikat hipnoza ngh
certyfikat hipnoza omni
logo hipnoza ngh
logo hipnoza omni
znak jakosci iqnet
znak jakosci sqs

Czego możesz ode mnie oczekiwać?

Współpracując, nie będę dla Ciebie nauczycielem czy guru, który mówi Ci, co masz robić – jestem kimś w formie przewodnika, który pomoże Ci wykonać niezbędne kroki do głębokiej zmiany, na którą jeśli pozwolisz się szczerze otworzyć, zobaczysz niesamowite efekty w postaci odzyskania kontroli nad obszarami życia, które do tej pory sprawiały Ci problemy.

Hipnotyzując setki ludzi, wpływam na niesamowite, terapeutyczne zmiany: uwolnienie emocji odpowiedzialnych za lęki i fobie, szczere przebaczenie drugiej osobie, skutkujące piękną zmianą w relacjach z partnerem, jak i również rozwiązania mnóstwa konfliktów wewnętrznych, gdy dwie części rozrywały w przeciwne strony, powodując frustracje i mnóstwo stresu.

Mówiąc prosto – nie dostaniesz panaceum na Twój problem. Dostaniesz skuteczną i bezpieczną technikę, która jeśli szukasz sposobu do zmiany, a nie motywacji, nareszcie pozwoli Ci w końcu pozbyć się tego, co tak bardzo Ci przeszkadza!

Sukcesy klientów

Wśród moich klientów mogę wyróżnić przedsiębiorców, biznesmenów, aktorów, jak i studentów, mężów, żony – którzy mają jedną rzecz wspólną: szukają pomocy, by zmienić swoje życie i pozbyć się ograniczeń, tworzonych przez ich emocje, myśli lub nawyki.

Opinie, które dostaje po wspólnej pracy, zawsze są z perspektywy kilku tygodni lub miesięcy po zakończonej współpracy – każda taka opinia daje mi pewność i satysfakcje dobrze wykonanego zadania i umacnia moich klientów w przekonaniu, że są w stanie się zmienić!

Najlepszą opinią o mnie jest bardzo często powtarzanie przez moich klientów stwierdzenie: "szkoda, że tak późno trafiłem na Ciebie i hipnozę…"

Hipnoza Profesjonalna

Jako specjalista hipnoterapeuta, poza indywidualną pracą z klientami, prowadzę wewnętrzne spotkania szkoleniowe dla terapeutów, psychologów, coachów, praktyków i innych w grupie OMNI Hypnosis Polska.

Udzielam się również publicznie jako mówca, jestem zapraszany przez organizacje i podmioty naukowe na wydarzenia ściśle związane z ludzką psychiką.

Współpracując z mediami jako ekspert - dbam o wizerunek profesjonalnej hipnozy wolnej od stereotypów, która jest wysoce skuteczna w pracy z psychosomatyką.

Naukowe podstawy działania, holistyczne podejście i skupieni na rezultatach hipnoterapeuci

#hipnozaProfesjonalna #OMNIHypnosis


Przeczytaj więcej na moim blogu!