Poznaj Mnie


O Mnie

jakub bania

Nazywam się Jakub Bania i jestem hipnotyzerem. Pracuję terapeutycznie używając technik hipnozy: pomagam ludziom zmienić emocje, nawyki i schematy obecne w ich życiu – które utrudniają codziennie funkcjonowanie.

Na hipnozę trafiłem zupełnie przez przypadek - walczyłem z konfliktem, który sprawiał mi duże problemy i powodował wiele przykrych konsekwencji. Przeglądając internet trafiałem na wiele rozwiązań - poprzez standardową psychoterapię do skrajnych "szamańskich" metod radzenia sobie z problemem.

Z tych wszystkich rzeczy, odważyłem się sprawdzić hipnozę, która brzmiała ciekawie i obiecywała duże możliwości - jej prostota w użyciu i działaniu, oraz skuteczność, z jaką można było pozbyć się zaburzeń. Skorzystałem i pozbyłem się swojego problemu. Tak po prostu...

... efekt był na mnie piorunujący. Do tego stopnia, że zacząłem uczyć się technik hipnozy i hipnoterapii.

Przygodę z nauką hipnozy zacząłem w połowie 2014 roku. Od tego czasu, zdobyłem konieczną wiedzę i umiejętności, by móc prowadzić innych - poprzez szybką, skuteczną i prostą zmianę. Profesjonalnie pomagam innym osiągać wymarzoną zmianę od 2016 roku.


Doświadczenie

Praktyczną naukę hipnozy zacząłęm od 2014 roku i do tego czasu przeszedłem setki godzin szkoleniowych praktych, teorii i warsztatów.

Zahipnotyzowałem setki ludzi i nie mniejszej ilości osób pomogłem z ich codziennymi zmartwieniami, pomagająć im odzyskać wolność, jaka należy się każdemu.

Profesjonalnie, pracuję jako hipnoterapeuta od 2016 roku i jest to moje główne zajęcie.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdzają certyfikaty przyznane przez najważniejsze organizacje na świecie, kontrolujące jakość nauczania hipnozy i hipnoterapii:

NGH Certified Hypnotherapist
NBHEC Certified Hypnotherapist
Omni Hypnosis Training Center Certified Hypnotherapist

certyfikat ngh hipnoza certyfikat omni hipnoza

Gabinet hipnozy i hipnoterapii w Krakowie

Hipnomorfoza

Kraków, ul Mazowiecka 108/6p

30-023 Kraków

537 407 276

j.bania@hipnomorfoza.pl