Hipnoterapia pomoże Ci pozbyć się problemu, który przeszkadza Ci w życiu, a który czujesz, że ma swoje źródło w psychice

Skorzystaj z terapeutycznej hipnozy - dzięki której uwolnisz się od blokad Twoich emocji, myśli lub nawyków, byś samemu decydował o tym, jak ma wyglądać Twoje życie.

Jest tyle rzeczy, które w końcu będziesz mógł zrobić!
Bez ograniczeń.

Przechodząc w życiu przez sytuacje, w których przeżywałeś intensywne emocje lub musiałeś sprostać wyzwaniom, zapoczątkowały one sposób, w jaki nauczyłeś się reagować emocjonalnie na konkretne sytuacje w życiu. Każda następna sytuacja umacniała te reakcje emocjonalne, odpowiedzi automatyczne i Twoje nastawienie do nich, przekształcając je w codzienną rutynę i nawyk.

Profesjonalna terapeutyczna hipnoza jest jednym ze sposobów, który pomoże Ci dotrzeć do Twojej podświadomości i nawiązać z nią współpracę – jest to miejsce, w którym możesz wpłynąć na zmianę dotychczas zapisanych programów i ograniczeń, które odpowiadają za to, jak wygląda Twoje życie.

Co osiągniesz korzystając z hipnoterapii?

Hipnoterapia umożliwia pracę u źródła problemu natury psychosomatycznej - czyli wszystko to co w psychice, a wpływa na Twoje ciało.

Każdy widoczny i uciążliwy dla Ciebie problem, wobec którego czujesz się bezsilny, opiera się na określonym schemacie, w który zaangażowane są Twoje myśli, emocje i zachowanie. Terapeutyczna hipnoza pomoże Ci uwolnić się od tego kontrolującego schematu, powodującego dyskomfort i wewnętrzne napięcie.

Uwolnisz nagromadzone lub stłumione emocje

W prosty i bezpieczny sposób hipnoterapia pomoże Ci uwolnić nadmiar emocji, których źródłem są doświadczenia z przeszłości lub obecnie przeżywane konflikty, dzięki czemu odzyskasz wewnętrzny spokój.

Pozbędziesz się natrętnych myśli i konfliktów wewnętrznych

Gdy czujesz jakbyś 'chciał, ale nie mógł' i Twoja głowa jest pełna myśli, które robią wszystko byś zrezygnował z tego jak chciałbyś się zachować, rozwiążesz konflikty i zaczniesz działać tak, jak chcesz.

Zmienisz reakcje nawykowe i automatyczne

Pozbędziesz się bezsilności i frustracji z powodu zachowań, które zupełnie automatycznie i naturalne do tej pory kontrolowały Twoje życie, byś mógł samemu decydować co i jak robić.

Współpracując ze mną, mogę Ci pomóc z takimi problemami jak:

Specjalizuje się w pracy hipnoterapeutycznej z problemem ograniczających myśli i emocji

ikona specjalizacje leki fobie

Problemy o naturze emocjonalnej

Lęki i fobie

Blokady emocjonalne

Napady paniki, gniewu, agresji

Nadmierny stres

ikona specjalizacje relacje

Problemy na tle relacji międzyludzkich

Niska pewność siebie

Trudność w nawiązywaniu relacji

Stres w wystąpieniach publicznych

Nienawiść, gniew, zazdrość w relacji

ikona specjalizacje zaburzenia somatyczne

Zaburzenia wpływające na ciało fizyczne

Bezsenność

Nerwica natręctw

Zachowania kompulsywne

ikona specjalizacje konflikty wewnetrzne

Konflikty Wewnętrzne

Natręctwa myśli

Irracjonalne konflikty

Wewnętrzne napięcie i dyskomfort

Brak motywacji do działania

Jak wygląda hipnoterapia?

Profesjonalna hipnoterapia OMNI jest skuteczna, dzięki jednej prostej zasadzie: im więcej wiesz i rozumiesz, na czym polega terapeutyczna hipnoza, tym bardziej skutecznie jesteś w stanie osiągnąć swój cel lub pozbyć się problemu.

Zaczynając współpracę, bardzo ważne jest dla mnie, byś dokładnie zrozumiał, czym jest hipnoza, jakie korzyści może przynieść Ci hipnoterapia i jak będzie wyglądać nasza praca.

Rozumiem Twoje obawy przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z hipnozy terapeutycznej - dlatego musisz wiedzieć, że zależy mi, by profesjonalnie przedstawić Ci temat hipnozy wolnej od stereotypów i niepotrzebnej otoczki ezoteryki lub mentalizmu.

Pierwszy krok: Rozmowa wstępna

Podczas rozmowy wstępnej dowiesz się wszystkiego o hipnozie, hipnoterapii, będziesz mógł zadać nurtujące pytania - wszystko po to, byś rozwiał swoje obawy lub strach przed skorzystaniem z hipnozy, techniki, która pozwoli Ci zajrzeć wewnątrz siebie.

Drugi krok: Doświadczenie transu

Rozumiejąc działanie hipnozy, krok po kroku pomogę Ci doświadczyć jej fenomenów - przekonasz się jakie to uczucie, jak wygląda trans hipnotyczny i przekonasz się jak łatwo i głęboko każdy może osiągnąć głęboki stan hipnotyczny.

Trzeci krok: Decyzja o współpracy

Gdy wiesz już wszystko, w jaki sposób przebiegać będzie współpraca terapeutyczna, doświadczyłeś hipnozy - zadam Ci pytanie: czy widzisz w tym wszystkim korzyść dla siebie? Jeśli nie spodoba Ci się taki sposób pracy lub stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie - nie pobieram wynagrodzenia za spotkanie i nie wymagam od Ciebie niczego innego.

Krok czwarty: Hipnoterapia

Zdecydowany i gotowy do pracy, będąc wolnym od negatywnych stereotypów, zaczynamy intensywną pracę terapeutyczną, dzięki której będziesz mógł osiągnąć swój cel lub pozbyć się problemu. Każda sesja jest indywidualnie dopasowana i po każdej z nich będziesz widział konkretne efekty w swoim życiu.

hipnoterapia terapia zdjecie hipnoterapia terapia zdjecie hipnoterapia terapia zdjecie
ikona specjalizacje leki fobie

Każdy może skorzystać z hipnoterapii

Hipnoza profesjonalna działa według zasad, w oparciu o które funkcjonuje Twój umysł - każdy z nas go ma, więc każdy może go użyć w określonym celu.

ikona specjalizacje relacje

Podatność = Współpraca

Jeśli to Ty szukasz pomocy dla siebie i jesteś gotowy włożyć wysiłek i energię we współpracę, hipnoza jest idealnym narzędziem do zmiany dla Ciebie.

ikona specjalizacje zaburzenia somatyczne

Zero wahadełek i magii

Hipnoza jest zupełnie naturalnym i intuicyjnym stanem koncentracji i relaksu. Nauczę Cię krok po kroku jak go używać, bez zbędnej otoczki ezoterycznej.

Kim jestem?

Nazywam się Jakub Bania, jestem hipnotyzerem i certyfikowanym hipnoterapeutą (NGH, OMNI™), który używa technik hipnozy w pracy terapeutycznej.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które posiadłem ucząc się hipnozy, współpracując z drugim człowiekiem, potrafię wpłynąć na głęboką i zmieniającą życie zmianę na lepsze.

Jestem certyfikowany przez najważniejszą i najstarszą organizację na świecie kontrolującą jakość nauczania hipnozy i hipnoterapii (NGH) oraz uzyskałem certyfikację ośrodka OMNI Hypnosis Traning Center – najszybciej rozwijającej się profesjonalnej hipnozy XXI wieku. Zero czarów!

Najlepszą opinią o mnie jest bardzo często powtarzanie przez moich klientów stwierdzenie: "szkoda, że tak późno trafiłem na Ciebie i hipnozę…"

Więcej o mnie ›
jakub bania zdjecie

Czego możesz oczekiwać od naszej współpracy?

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które posiadłem ucząc się hipnozy - techniki komunikacji z umysłem podświadomym, współpracując z drugim człowiekiem, potrafię wpłynąć na głęboką i zmieniającą życie zmianę na lepsze.

Współpracując, nie będę dla Ciebie nauczycielem czy guru, który mówi Ci co masz robić – jestem kimś w formie przewodnika, który pomoże Ci wykonać niezbędne kroki do głębokiej zmiany, na którą jeśli pozwolisz się szczerze otworzyć, zobaczysz niesamowite efekty w postaci odzyskania kontroli nad obszarami życia, które do tej pory sprawiały Ci problemy.

Hipnoza nie jest to panaceum na Twój problem - jest skuteczną i bezpieczną techniką, która jeśli szukasz sposobu do zmiany i jesteś otwarty na szczerą współpracę, nareszcie pozwoli Ci w końcu pozbyć się problemu, który tak bardzo Ci przeszkadza!

Warunki współpracy

Jak w każdej innej terapii, zastrzegam sobie prawo do odmówienia moich usług dla osób, które w mojej opinii nie kwalifikują się do rozpoczęcia współpracy.

Odmawiam współpracy z osobami, które są w trakcie intensywnego leczenia psychiatrycznego, lub zażywają leki psychotropowe, silne antydepresanty lub ich stan psychiczny oceniany jest jako niepoczytalny lub stanowią bezpośrednie zagrożenie dla innych.

Jeśli jesteś pod opieką psychologa, psychiatry lub innego profesjonalisty, skonsultuj się z nim odnośnie do wspomagania procesu leczenia używając hipnozy.

Jeśli jesteś pod presją zmiany przez inną osobę, np. żona chcę, byś rzucił palenie, hipnoterapia nie jest metodą dla Ciebie i niestety, ale nie mogę Ci pomóc.

Najczęściej zadawane pytania

Podatność jest to nic innego jak słowo określające chęć do współpracy - jeśli jesteś gotowy, by pracować otwarcie i szczerze, zaakceptujesz hipnozę i będziesz gotowy, by podążać za sugestiami, tak, jesteś podatny = jesteś otwarty na współpracę.

Osoby niepodatne są to osoby które się obawiają, że hipnotyzer im coś zrobi, zrobią coś wbrew sobie, itp. - o stereotypach i mitach hipnozy przeczytasz tutaj.

Hipnoterapia jest to proces terapeutyczny stworzony do pracy z problemami, które czujesz, że mają związek z psychiką, czyli dotykają Twoich emocji, myśli lub nawyków.

Jeśli Twój problem jest natury fizjologicznej, np. ból spowodowany przez operacje, zmiany fizyczne, bezsenność jako skutek uboczny leczenia onkologicznego lub leków, hipnoza nie może Ci pomóc.

Trans hipnotyczny jest to moment, kiedy Twój umysł jest odprężony a ciało wyciszone i Twoja podświadomość reaguje na sugestie. Głębokość transu nie jest żadnym uczuciem lub też miejscem - o głębokości transu decyduje chęć do współpracy.

Jeśli jesteś otwarty, by doświadczyć hipnozy - nie musisz się obawiać o trans, poprowadzę Cię w odpowiedni sposób, byś mógł w pełni go doświadczyć.

Ilu hipnotyzerów, tyle technik współpracy i podejść do pracy terapeutycznej. Nie ma jednej i tylko jednej drogi w pracy terapeutycznej - na sukces składa się wiele czynników, być może brak jednego z nich sprawił, że zmiana nie zaszła.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze warto jej szukać - skontaktuj się ze mną, z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania.


Wśród osób, które się do mnie zgłaszają, nawiązuję współpracę jedynie z około 60% z nich. Nie każdy jest gotowy na taką formę pracy i akceptuję tylko osoby zmotywowane, biorące pełną odpowiedzialność za swój problem i chcące się zmienić dla siebie.

Wśród osób, które nawiązują ze mną współpracę i które kończą proces terapii, sukces osiąga średnio 8 z 10 osób. Sukces dla mnie to ich opinia o całkowitym lub zadowalająco częściowym pozbyciu się problemu po zakończeniu terapii.

Nawiązując współpracę, wymagam minimum dwóch spotkań. Cały proces terapeutyczny jest podzielony na od 2 do 6 spotkań, większość klientów osiąga swój cel po 3 lub 4 spotkaniu.

Ilość spotkań jest kwestią bardzo subiektywną, niektórzy wymagają mniej, inni więcej czasu - pracuję do momentu uzyskania przez nich zadowalającego efektu.

Spotkania umawiam zazwyczaj z 1 - 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Bardzo proszę o odpowiednio wczesny kontakt, by upewnić się o dostępności danego terminu.

Sprawdź jak mogę Ci pomóc

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie, napisz lub zadzwoń:

Gotowy zrobić krok do przodu w swoim życiu?

Wybierając OMNI wybierasz specjalistów wykwalifikowanych w używaniu hipnozy jako technik do pracy terapeutycznej, którzy gwarantują Ci profesjonalne podejście i skuteczną pomoc z problemem.

Używając całej swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, hipnotyzując setki ludzi, pomogłem przezwyciężyć ograniczenia i blokady natury psychicznej, sprawiając, że 'trudne przypadki' po latach farmakologii i leków stawały się w końcu wolne i zdrowe.

jakub bania twarz

Zadzwoń

+48 537 407 276

Napisz

j.bania@hipnomorfoza.pl

Naukowe podstawy działania, holistyczne podejście i skupieni na rezultatach hipnoterapeuci

#hipnozaProfesjonalna #OMNIHypnosis


Przeczytaj więcej na moim blogu!