Hipnoterapia pomoże Ci pozbyć się problemu, który przeszkadza Ci w życiu, a który czujesz, że ma swoje źródło w psychice

Sesje Hipnozy i Hipnoterapii pomogą Ci pozbyć się lub zapanować nad uciążliwymi emocjami, natrętnymi myślami, które budzą się w codziennych sytuacjach, nie pozwalając Ci normalnie funkcjonować bez uciążliwego stresu i nerwów.

Skontaktuj i dowiedz się, jak mogę Ci pomóc

Sesje hipnozy terapeutycznej - Hipnoterapia OMNI™

Hipnoterapia pomoże Ci odzyskać pełną kontrolę nad swoimi: myślami, emocjami, nawykami, byś mógł zacząć normalnie funkcjonować.

Kiedy proste sytuacje, w których budzą się irracjonalne emocje, psują Ci resztę dnia - dokucza Ci nadmierny stres i nerwy, odbierając Ci radość z życia.

Gdy czujesz, jakby wewnątrz Ciebie były ograniczenia, które odbierają Ci kontrolę nad emocjami i myślami - każąc Ci funkcjonować w określonym, niekorzystnym schemacie.

Jeśli szukasz sposobu, by sobię pomóc - metody, która pomoże Ci pozbyć się wewnętrznego dyskomfortu i odzyskać kontrolę nad swoimi emocjami, myślami i nawykami.

Pomagam dorosłym w wieku 16-40 lat przezwyciężyć problemy i ograniczenia natury psychicznej, aby mogli bez przeszkód rozwijać się prywatnie i zawodowo, zwiększając swoją jakość życia, bez poświęcania dużych ilości czasu na frustrującą walkę z problemem i wieloletnie terapie.

jakub bania

Współpracując ze mną, mogę Ci pomóc z takimi problemami jak:

ikona specjalizacje leki fobie

Problemy o naturze emocjonalnej

 • Lęki i fobie
 • Blokady emocjonalne
 • Napady paniki, gniewu, agresji
 • Nadmierny stres
ikona specjalizacje relacje

Problemy na tle relacji międzyludzkich

 • Niska pewność siebie
 • Trudność w nawiązywaniu relacji
 • Stres w wystąpieniach publicznych
 • Nienawiść, gniew, zazdrość w relacji
ikona specjalizacje zaburzenia somatyczne

Zaburzenia wpływające na ciało fizyczne

 • Bezsenność
 • Nerwica natręctw
 • Zachowania kompulsywne
ikona specjalizacje konflikty wewnetrzne

Konflikty Wewnętrzne

 • Natręctwa myśli
 • Irracjonalne konflikty
 • Wewnętrzne napięcie i dyskomfort
 • Brak motywacji do działania

Hipnoterapia jest to metoda krótkotrwałej i intensywnej terapii, która przynosi efekty już od drugiego spotkania

Sesje hipnoterapii polegają na wspólnej pracy terapeutycznej ze specjalistą, którego zadaniem jest odpowiednie poprowadzenie drugiej osoby, by ta pozbyła się ograniczających emocji, zmieniła niekorzystne nawyki lub pozbyła się natrętnych myśli, które bezwarunkowo pojawiają się w codziennych sytuacjach.

W trakcie sesji, hipnoterapeuta dzięki odpowiednio dopasowanej do problemu metody pracy terapeutycznej, z użyciem hipnozy, prowadzi terapie w transie hipnotycznym poprzez: rozmowę, ćwiczenia, zadania, oraz sugestie, które mają na celu odkrycie przyczyny problemów, jej zrozumienie, jak i ostateczne się jej pozbycie.

Sesje hipnoterapii mają na celu pozbycie się lub ograniczenie problemu natury emocjonalnej: negatywnych emocji, które pojawiają się w konkretnych sytuacjach, natrętnych myśli, które nie pozwalają normalnie funkcjonować, konfliktów wewnętrznych, gdy chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale blokady wewnętrzne nie pozwalają Ci tego zrobić, lub też symptomów somatycznych, które bezpośrednio oddziałują na Twoje ciało.

hipnoterapia terapia

Jak wygląda sesja Hipnoterapii?

W trakcie sesji osoba hipnotyzowana zawsze wszystko pamięta, zawsze ma nad wszystkim kontrolę, wszystko rozumie i jest w pełni bezpieczna – siedzi na fotelu, aktywnie angażując się w proces terapii: mówiąc, wyrażając emocje, wykonując zadania i podążając za sugestiami.

Na każdym ze spotkań, w konkretny i zrozumiały sposób pomogę Ci zrozumieć, dlaczego zachodzą w Tobie mechanizmy, przez które doświadczasz problemów na tlę lękowym, oraz co najważniejsze - pomogę Ci uwolnić i wyładować zablokowane emocje - te, które są odpowiedzialne za problem.

Każda sesja to około dwóch godzin. Składa się odpowiednio z części teoretycznej i praktycznej: zaczynając od odpowiedniego zrozumienia założeń spotkania, poprzez wytłumaczenie sposobu pracy aż do aktywnej pracy terapeutycznej.

Hipnoza Profesjonalna OMNI™ - metoda terapii, stworzona w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii i współczesnej neuronauki

Hipnoterapia OMNI™ jest to coś zupełnie nowego.

Jest to podejście do pracy hipnoterapeutycznej, które jako jedyne na świecie ma określony i certyfikowany standard pracy: każdego dnia ponad 6000 hipnoterapeutów na 7 kontynentach używa dokładnie tych samych metod pracy terapeutycznej, prowadząc terapie i leczenie problemów natury psychosomatycznej z użyciem hipnozy profesjonalnej.

Hipnoza profesjonalna bazuje swoje metody na zrozumieniu zasad, według których funkcjonuje nasz umysł w oparciu o badania i doświadczenia z zakresu psychologii oraz współczesnej neuronauki. Używając takiej hipnozy, tłumaczymy zachodzące w nas zjawiska, które powodują irracjonalne reakcje emocjonalne, wywołują skrajne zachowania oraz oddziałują fizycznie na nasze ciało - oraz w praktyczny sposób wykorzystujemy tę wiedzę do zmiany!

Hipnoterapia używana profesjonalnie została wielokrotnie potwierdzona jako skuteczna metoda leczenia problemów o podłożu psychosomatycznym: pomagając tysiącom ludzi pozbyć się lęków, fobii, zaburzeń na tle nerwicowym, czy też bólów i problemów chronicznych, nie wspominając o zmianie przekonań, nawyków i sposobie patrzenia na świat!

logo omni
logo omni
hipnoza tło

Jak wygląda użycie Hipnozy Profesjonalnej w terapii?

Działanie hipnozy zaczyna się od momentu, gdy hipnotyzer poprzez rozmowę i odpowiednie sugestie prowadzi Cię do stanu tzw. transu hipnotycznego.

Na samym początku hipnozy, czujesz się spokojny i rozluźniony, będąc jednocześnie skoncentrowanym. Zaczynając pracę terapeutyczną, uwalniając zablokowane emocje - w intensywny sposób doświadczasz emocji odpowiedzialnych za problem, by je następnie bezpiecznie uzewnętrznić, pozbywając się ich ze swojego wnętrza.

Będąc w stanie transu hipnotycznego, masz o wiele większą kontrolę nad wszystkim: jesteś o wiele bardziej uważny i skoncentrowany, wszystko kontrolujesz i pamiętasz. Wszystko to ponieważ nic Cię nie rozprasza i w pełni możesz skupić się na swoim wnętrzu.

Jakie efekty możesz osiągnąć dzięki hipnoterapii, w pracy z zaburzeniami na tle emocji, myśli lub nawyków?

Prowadzę terapię w sposób, który pozwoli Ci skutecznie zapanować nad sobą - tak, abyś pierwsze efekty naszej pracy mógł zauważyć już po drugim spotkaniu:

 • Pozbędziesz lub ograniczysz swój problem natury psychicznej
 • Odzyskasz kontrolę nad emocjami
 • Zbudujesz zdrową pewność siebie i pozytywne nastawienie
 • Uwolnisz nagromadzone napięcie i wewnętrzny dyskomfort
 • Przestaniesz odczuwać irracjonalne emocje w codziennych sytuacjach
 • Nauczysz się lepiej reagować w sytuacjach konfliktowych, na otaczające Cię emocje
 • Będziesz mógł normalnie funkcjonować i żyć bez ograniczeń!
 • Pozbędziesz się uczucia bezsilności i zaczniesz śmiało spoglądać w przyszłość!

Co mówią moi klienci po zakończeniu procesu terapii?

"Po zaledwie jednej sesji, pozbyłam się całego napięcia, które towarzyszyło mi przez lata terapii. Czuje się niesamowicie - wzrosła moja pewność siebie, przestałam bać się nawiązywać kontakt wzrokowy, nie towarzyszy mi już bijące serce, kiedy spotykam się z innymi ludźmi. Myślę, że taka terapia i wyrzucenie tych wszystkich emocji bardzo mi pomogło w pracy ze swoim problemem. "

Klientka, 26l, praca z lękiem społecznym

"Udaje mi się już w czasie bieżącym, że tak to ujmę "spojrzeć" w głąb siebie i poczuć zmiany zachodzące przez sugestie sobie podawane w trakcie sesji autohipnozy. Naturalnie staram się to wszystko stosować w sposób rozsądny. Zmiany, które już we mnie zaszły, pozwoliły mi uporządkować priorytety i trzymać się ich, tylko parę z nich, to moje cele do osiągnięcia, ale na prawdę rzadko miałem uczucie tak długo się utrzymujące, że mogę iść według własnych postanowień."

Klient, 31l, praca rozwojowa, zaburzenia lękowo-depresyjne

"Mogę powiedzieć, że nawet osobie tak racjonalnej i sceptycznej w stosunku do terapii alternatywnych jak ja, wizyty u Jakuba pozwoliły poszerzyć horyzonty i osiągnąć zakładany cel. Pozdrawiam."

Klient, 41l, praca z lękiem społecznym

"Wiem, że wszystko się zmieniło. Nie czuję lęku. Gdy wstaje rano, nawet zaczynam się zastanawiać, czy nie powinienem go czuć - ale go tam nie ma! Jestem bardziej pozytywny, pełen energii, nie boję się planować i wiem, że wkrótce wszystko będzie zupełnie inne!

Klient, 34l, zaburzenia lękowe

"Sesje hipnoterapii pomogły mi się uporać z problemem, który miałam. W sytuacjach, gdzie występował lęk już go nie ma, czuje się spokojnie i mogę poradzić sobie ze stresem."

Klientka, 17l, praca z irracjonalnym lękiem

. . .

jakub bania

Nazywam się Jakub Bania, jestem Certyfikowanym Hipnoterapeutą (NGH, OMNI™)

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które posiadłem ucząc się hipnozy, współpracując z drugim człowiekiem, potrafię wpłynąć na głęboką i zmieniającą życie zmianę na lepsze.

Jestem certyfikowany przez najważniejszą i najstarszą organizację na świecie kontrolującą jakość nauczania hipnozy i hipnoterapii (NGH) oraz uzyskałem certyfikację ośrodka OMNI Hypnosis Traning Center – najszybciej rozwijającej się profesjonalnej hipnozy XXI wieku. Zero czarów!

W swojej pracy, promuję podejście do hipnozy jak najbliżej nauki - zarówno podczas terapii, prowadząc szkolenia i warsztaty, udzielając się publicznie jako mówca, jak i jako ekspert.

Cena sesji Hipnoterapii

Korzystając z usługi hipnoterapii OMNI™, całość współpracy konczy się zazwyczaj w przeciągu 2-6 tygodni, zakładając cotygodniowe spotkania.

U osób, które skończyły cały proces, zauważam skuteczność około 8 na 10 osób, który w znaczący sposób ograniczyły swój problem lub całkowicie się go pozbyły.

Koszt jednego spotkania: 250PLN
Niezbędna ilość spotkań: 2-6
Częstotliwość spotkań: 2 razy na tydzień / 1 raz na tydzień
Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować spotkanie: 1,5 - 2,5 tygodnia

Hipnoterapia jest droższa niż klasyczna wersja psychoterapii, lecz zakłada o wiele krótszą i bardziej intensywną formę współpracy. Zamiast 1-2-5 lat klasycznej terapii, kosztującej krocie, używając hipnozy, jesteśmy w stanie osiągnąć pierwszy i widoczny efekt już po drugim spotkaniu!

gwarancja ikona

Zależy mi na skuteczności mojej pracy: jeśli w trakcie spotkania wstępnego stwierdzisz, że nie trafiłeś z metodą terapii, która pomoże Ci pozbyć się Twojego problemu lub osiągnąć swój cel – nie pobieram wynagrodzenia za spotkanie i nie jesteś zobowiązany do kontynuowania pracy.

Brzmi interesująco? Zacznijmy współpracę!

1

Przeczytaj uważnie informacje o metodzie terapii, jej efektach oraz korzyściach.

2

Zapraszam Cię do rozmowy, podczas której dowiesz się więcej o metodach pracy, oraz będę mógł konkretnie odnieść się do Twojego problemu.

3

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy osobiście o Twoim celu, przedstawię konkretny harmonogram pracy i zaczniemy już aktywną pracę terapeutyczną.

4

Cykl kilku spotkań w ciągu kilku tygodni, cechujących się intensywną pracą terapeutyczną, mającą na celu zrozumienie i pozbycie się Twojego problemu.

Skontaktuj się ze mną i sprawdź, jak mogę Ci pomóc

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na spotkanie, napisz lub zadzwoń:

Zapraszam Cię do rozmowy mailowej lub telefonicznej, podczas której dowiesz się więcej o moich metodach pracy, oraz będę mógł konkretnie odnieść się do Twojego problemu.


Gotowy zrobić krok do przodu w swoim życiu?

Używając całej swojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, hipnotyzując setki ludzi, pomogłem przezwyciężyć ograniczenia i blokady natury psychicznej, sprawiając, że 'trudne przypadki' po latach farmakologii i leków stawały się w końcu wolne i zdrowe.

jakub bania

Zadzwoń

+48 537 407 276

Napisz

j.bania@hipnomorfoza.pl

Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii w Krakowie - Jakub Bania

Kraków, ul. Zaleskiego 34/3

Gabinet znajduje się w ośrodku psychoterapii Egomocja - Strefa Rozwoju Osobowości.

Dojazd bezpośrednio z centrum miasta Kraków lub dworca autobusowego, autobusy przystanek Rondo Mogilskie, tramwaje przystanek Cystersów.

hipnomorfoza kontakt mapa
hipnomorfoza gabinet
hipnomorfoza gabinet